Türkiye’de dersler artık Eba Tv den yayınlanmakta. Fakat bir çok aile maalesef Eba Tv ‘yi tam olarak indirebilmiş değil. Eba Tv de bir çok telefonda sorunlu çalışmakta. Bizde sizler için Eba Tv ‘nin en stabil çalışan versiyonunu sitemize yükledik. Eba Tv Apk dosyasını indirip güvenle çalıştırabilirsiniz. Eba Tv uygulaması Tüm Android versiyonlarında çalışmakta. Eski telefonlar için bile Eba TV ‘yi sitemizden indirebilirsiniz.

Google Play üzerinden indirilen Eba TV Apk uygulaması maalesef bir çok telefonda hata vermekte. Bu nedenle sorunsuz ve kesintisiz çalışan EBA Tv uygulaması Tüm Antivirüs uygulamalarından geçirilmiş şekilde direk indirebileceğiniz hale getirilmiştir.

Eba Tv uygulamasında bütün canlı ders saatleri, Ders özetleri ve canlı yayın akışı bulunmaktadır. Özellikle google play uygulamasında sorun yaşanan uygulamalarda kolaylıkla sitemizden Eba Tv Apk dosyasını indirebilirsiniz.

Eba TV İndir

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan dijital eğitim platformu güncellendi. 11 Eylül 2020 itibariyle bir çok özellik eklenmiş durumda.  Eba TV uygulaması ile birlikte Eba Platformu üzerinde bulunan haberlere, Videolara, Görseller ve Dokümanlara kolaylıkla ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.


Eba Tv Android APK İndir 2020 :


Not: Sitemizdeki Tüm uygulamalar Norton Antivirüs ve Trend Micro Antivirüs Tarafından taranmıştır.

Yukarıdaki uygulamayı indirdikten sonra Telefonunuzun Ayarlar menüsünden Uygulamalar – Bilinmeyen Kaynaklar  bölümü açık olmalıdır. (Bazı telefonlarda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar Bölüm