Neredeyse 7 senelik ve 100 milyon üzeri indirime sahip online yüz binlerce oyuncusu bulunan Clash of Clans oyununda saatler nasıl geçiyor anlayamıyorsunuz. Hele ki bir takıldınız mı yandınız? Oyun çok eğlenceli ve çok fena bağımlılık yapmakta. Günümüzde Clash of Clans gibi yüzlerce oyun çıksa da Clash of Clansh hayranları oyunu hiç bırakmadı. Sizler için Clash of Clans Sınırsız Altın ve Elmas hileli Apk dosyasını ekledik. Bu sayede oyundan alacağınız zevk 10 kat artacağına emin olabilirsiniz. Clash of Clans size bilgisayar oyunlarını aratmayacaktır.

Clash of Clans Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod

Oyundaki ses ve efektler sizi oyunun içinde gibi hissettirecek.

Oyunu kısaca bilmeyenler için anlatmak gerekirse Size verilen köyü geliştireceksiniz. Karşıdan gelen saldırılara karşı önlem alıp büyümek için sizde başka köylere saldıracaksınız. Oyun tamamen savunma ve saldırı üzerine kuruludur.

Oyunda en önemli şey ise Altın ve Elmas . İşte bu konuda size aşağıdaki apk dosyası ile sınırsız bir şekilde köyünüzü güçlendirebilirsiniz. Köyünüzü ne kadar sağlam korursanız oyunda o kadar güçlenirsiniz.

Oyundaki hileleri kullanabilmek için Haberler kısmından butonları açabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum kısmına yazmanız yeterlidir.


Clash of Clans Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir 2020 :


Not: Sitemizdeki Tüm uygulamalar Norton Antivirüs ve Trend Micro Antivirüs Tarafından taranmıştır.

Yukarıdaki uygulamayı indirdikten sonra Telefonunuzun Ayarlar menüsünden Uygulamalar – Bilinmeyen Kaynaklar  bölümü açık olmalıdır. (Bazı telefonlarda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar Bölüm