Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
20
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Dream Football Soccer 2019 Full Apk İndir

Kullanım : Oyunu indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 104.8 MB
Güncelleme : 5 ay önce
İşletim Sistemi : Android
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Dream League Soccer 2019 Full Apk tüm söylentileri unutun. Dünyada çok az heyecan verici futbol oyunu var. Dream League Soccer  2019 mükemmel görünüyor,ama ücretli olması herkesi üzdü. PES 2019 veya FIFA artık insanlara sıkcı bir oyun olarak gelmeye başaladı. Ve bu iki oyunun birleşimi olarak Dream League Soccer 2019 MODpiyasaya sürüldü.

Dream League Soccer, 2016 yılında First Touch Games tarafından hem iOS hem de Android platformlarında yayınlanan birinci nesil bir futbol oyunudur. Yılda bir kez, o yılla ilişkilendirilen adı Dream League Soccer 2016’nın orijinal adıyla değiştirir, ardından 2018 olarak değişir ve şimdi de Dream League Soccer 2019  oldu, belki de Dream League Soccer 2020 birkaç ay içinde geliyor olabilir.

Takımını Yönet

Dream Football Soccer 2019 , hayalinizdeki takımı yaratmanıza izin veren bir futbol yönetimi oyunudur. Kalan yerler oyun tarafından rastgele seçilir, böylece isimlerini, kostümlerini ve simgelerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Daha sonra, bu oyuna katılırken asıl faaliyetiniz takımınızın 6 oyun seviyesi ile turnuvalara katılmasını sağlamaktır. Akademi Bölümü, Bölüm 3, Bölüm 2, Bölüm 1, Junior Elite, Bölüm ve Elit Bölüm bu 6 bölümdür. Oyun ayrıca diğer oyuncularla çevrimiçi olarak oynamanıza izin veriyor.

Maçlar bu zorlu oyunda yer alıyor. Çeşitli kamera modları ve otomatik oynatma seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ekrandaki oyuncuların nasıl kontrol edileceği oldukça kolaydır. Bu oyunun en ilginç yanı, Dream League Online dışında bir ağ bağlantısı gerektirmemesi.Yani internet olmadan da oyanabilme imkanına sahip olacaksınız.

Bu oyunda, yeni oyuncular satın almak için kullanabileceğiniz bir para birimi sistemi vardır. Dream Football Soccer 2019 Full Apk’sini sitemizden indirebilir ve oyunun zevkine varabilirsiniz.

 

Yorum Yaz