Sitemizde
7
kategori,
94
dosya ve
0
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Paykasa

Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa ülkemizde bir çok e-ticaret sitesinde, oyunlarda geçerlilik gösteren ön ödemeli karttır. Gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen ve güvenlik açısından insanların tercih ettikleri kartlardır. Teknolojinin gelişimi ön ödemeli kart kullanımını da arttırmaktadır. Ön ödemeli kartlar içerisinde ise Türkiye de en çok tercih edilen, bilinen ve kullanılan kart paykasa karttır. Bir çok ön ödemeli kart olmasına karşın Paykasa kartı tek ön ödemeli kart olarak bilen kişiler dahi bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kullanım alanının daha geniş olması ve ukashtan sonra en fazla bilinen ve ilk ülkemize giren kartların başında gelmesidir.

Paykasa Fiyatları

Paykasa kart satışı yapan bir çok bayi bulunmaktadır. Paykasa satın alırken de bu bayiler tercih edilmelidir. Paykasa Euro kurunun TL Karşılığı ile satın alınan kart olduğu için güncel fiyatlar tl’ye göre değişkenlik göstermektedir. En az paykasa kart 10 eurodur. Paykasa satın alırken de en az 10 euro ve üzeri kartlar satın alabilirsiniz. 10 euro – 15 – 20 – 25 şeklinde ilerlemektedir. Paykasa kart satın alırken alacağınız bayiden mutlaka stokları kontrol ederek kartınızı temin ediniz. er satın alma işleminden önce iletişime geçerek güncel bilgileri muhakkak isteyiniz. Örneğin bugün 19.07.2019 Cuma ve gün itibari ile 10 € paykasa kart değeri : 95 TL dir. Güncel olarak paykasa fiyatlarını Elma kart web sitesinden takip etmeniz mümkün. Stok durumunu ve fiyatları sitenin ana sayfasından görebilirsiniz.

Paykasa Satın Almak

www.elmakart.com adresinden paykasa satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa satın alırken satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz yerin resmi satış sitesi olması gerektiğini söylediğimiz üzere, elma kart web sitesi bu şartı karşılamaktadır. Ayrıca bu sitenin en eski ön ödemeli kart satış sitesi olmasından ötürü güvenilirliğini kanıtmış bir sitedir. Sitenin canlı destek ekibi vasıtasıyla satın alma işlemini tamamlamanız mümkün.

Yorum Yaz