Sitemizde
7
kategori,
94
dosya ve
0
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Pokémon Rumble Rush Full Apk İndir (MOD Hasar / Savunma)

Kullanım : Oyunu indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 66 MB
Güncelleme : 9 ay önce
İşletim Sistemi : Android 4.4
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Pokémon Rumble Rush (MOD Hasar / Savunma) Pokémon Şirketi tarafından yayınlanan en son oyundur. 2017 yılında, Android ve iOS işletim sistemi için Pokéland adlı bir proje geliştirildiğini duyurdular. Ancak, bazı nedenlerden dolayı, bu proje ertelendi. Bu yıla kadar, Japonya’da resmi olarak Pokémon Scramble SP adıyla ortaya çıktı ve ilk Alpha testinden sonra global versiyon Pokémon Rumble Rush adını verdiler.

Asıl Macera şimdi başlıyor!

Oyun ana konusu,  Pokémon toplamak ve onları yükseltmek üzerine. Diğer Pokémon temalı oyunlar gibi, özel güçlere sahip garip hayvanların olduğu tropik bir adada bir maceraya başlayacaksınız. En sevdiğiniz Pokémon ile tanıştığınızda, onlara küre atarak onları yakalayabilirsiniz. Ancak, bu öncekiler kadar kolay olmayacak!

Nadir veya Efsanevi Pokémon’u yakalamak zordur, ancak onları yakalamanın verdiği mutluluk çok büyüktür. Rattata ile başlayarak, daha güçlü Pokémon’u arayacaksınız. Şanslıysanız, bir Mew veya Raikou – efsanevi Pokémon ile tanışabilirsiniz.

Siz de efsanevi oyun Pokémon Rumble Rush Full Apk (MOD Hasar / Savunma)‘sini sitemizden ücretsiz indirebilir ve  oyun zevkinin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Yorum Yaz