Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Creative Destruction Full Apk+Data İndir

Kullanım : Oyunu indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 34 MB
Güncelleme : 7 ay önce
İşletim Sistemi : Android 4.0
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Creative Destruction, son zamanlarda ZuoMasterDeveloper tarafından yayınlanan bir Sandbox hayatta kalma oyunudur. İlk bakışta, bu oyunun aynı oyuna sahip olduğunu ve Fortnite ile aynı 96% özelliklere sahip olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Oyun hızla çok sayıda oyuncuyu kendine çekti ve olumlu geri bildirim aldı. Şu anda, yeni oyun piyasaya sürüldüğü için hala bir gecikme veya takılma  var ancak yayıncı yakında bu hatayı düzeltecek. Fortnite’ı uzun süre oynadıysanız ve benzer bir oyun oynamak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçimdir.

Sanal dünyada hayatta kalın

Creative Destruction’ın oynanışı, aynı tarzdaki oyunlardan farklı değil. Oyuncular oyuna bir uçakta paraşütle başlayacaklar (bu oyunda bir uzay aracı) ve daha sonra denizin ortasında ıssız bir adada herhangi bir yere paraşütle atlayacaklar. Oyunun haritası 4 * 4 km kare olup, 13 farklı alana ayrılmıştır. Aşağıda sadece siz değil 99 başka oyuncu var. Ayrıca tek bir amaçları var: kazanan olmak için diğer tüm oyuncuları öldürmek. Yalnız bir kurt gibi dövüşmelisin, hayatta kalmanın ve bu oyunu kazanmanın bir yolunu bulmalısın.

Bu ada normal değil. Belli bir süre sonra, kar fırtınası belirecek ve adaları daraltacak; oyuncuları bir araya getirecek. Hayatta kalmak istiyorsan, güvenli bir bölgede olmalısın. Aracı kullanmak iyi bir fikirdir, fakat aynı zamanda iki ucu keskin bir kılıçtır, çünkü düşman konumunuzu bilir. İlk olarak, etrafındaki düşmanlarla yüzleşmeye hazır olmak için mümkün olduğunca çok sayıda ekipman toplamaya çalışın. Silah sahibi olmak hiç olmamasından daha iyi olur. Onları öldürürseniz, sahip oldukları eşyaları alabilirsiniz.

Siz de Creative Destruction Full Apk+Data ‘sini sitemizden ücretsiz indirebilir ve oyun hazzının doruklarına çıkabilirsiniz.

Yorum Yaz