Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Tasty Town Full Apk İndir (Son Sürüm)

Kullanım : Oyunu indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 79 MB
Üretici : Social Point
Güncelleme : 7 ay önce
İşletim Sistemi : Android 4.0.3, iOS 9.0
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Yemek yapmayı seviyorsanız  bu oyunu görmezden gelemezsiniz. Tasty Town Full APK  restoranın tüm çalışmalarından sorumlu bir patron olduğunuz, restoran yönetim oyunudur. Bu oyunu piyasaya sürmeden önce Social Point, Monster Legends veya Dragon City gibi çok sayıda kaliteli oyunları yayınladı. Bu yüzden bu oyun da en az diğerleri kadar başarılı.

Restoranınızı mutfak cennetine dönüştürün

Bu restoranda her yemek büyük tutkular ile yapılıyor. Tasty Town’daki göreviniz, müşterilerinize yalnızca restoranınızda bulabileceğiniz en iyi, en özel yemekleri sunmaktır. Sadece memnun hissetmekle kalmaz, aynı zamanda her akşam yemeğinizi restoranda yedikten sonra müşterileri mutlu etmek için bir şeyler yapmak zorunda kalırsınız.

En iyi yemekler için en iyi malzemeleri hazırlayın

Leziz yemeklerin ardında, taze ve güzel malzemeler bulunur. Tasty Town’a gelince, hijyenik kaliteden emin olabilirsiniz, çünkü buradaki yemekler bu restoran tarafından üretilen malzemelerle hazırlanmaktadır. Bu, restoranınızı özel kılan ve müşterilerinin güvenini artıran önemli faktörlerden biridir.

Sadece restoran yönetimi değil, bu oyunu bir çiftlik oyunu olarak da oynayabilirsiniz. Restoranın yanında buğday, meyve, et için bazı hayvanları beslediğiniz bir çiftlik var… Daha fazla yumurtaya ihtiyacınız var mı? Daha fazla tavuk besleyin ve ihtiyacınız olan yumurtaları toplayın.

Müşterileriniz gurmelerdir. Her zaman pizza, makarna, suşi veya kek gibi farklı ülkelerin farklı tatlarından  sipariş ediyorlar. Müşterilerinizle iyi bir iletişim için şeflere ihtiyacınız olacak. Unutmayın, servis kalitesi bir restoranda özellikle önemli bir rol oynar. Mutsuz bir müşteri restoranın itibarını etkileyebilir ve böylece gelirinizi düşürür.

Siz de Tasty Town v1.5.1 Full Apk‘sini sitemizden ücretsiz indirebilir ve hızlıca oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz