Sitemizde
7
kategori,
94
dosya ve
0
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Pokemon Emerald – Gameboy Advance (GBA) Rom Full Apk İndir

Kullanım : Oyunu gba rom'a indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 7 MB
Üretici : Nintendo
Güncelleme : 10 ay önce
İşletim Sistemi : GBA
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Pokemon Emerald, Nintendo’nun 3. nesil Pokemon oyun serisi ve Pokemon Ruby ve Sapphire’in yeniden yaratılmış halidir. Pokémon Yellow veya Pokémon Crystal gibi, oyunun grafiklerinde bazı gelişmeler var, ancak düzen hemen hemen hiç değişmedi.

Pokemon Emerald’ın içeriği çok değişti. Hoenn şu anda bir tarafında sınırsız yağmurlar çekmekte ve diğerinde volkanik püskürmeler yaşanmaktadır. Ana karakterin ardından iki efsanevi Pokemon Groudon ve Kyogre’yi manipüle etmek için komplo kurarken; iki suç örgütü olan Team Aqua ve Team Magma’yı keşfedeceksiniz. Ancak, her şeyden önce, hem Groudon hem de Kyogre uyandı ve birbirleriyle kavga ederek Hoenn’i felakete boğma tehdidinde bulundu ve bu büyük bir sorun yaşatacak gibi!

Savaşlara katıl

Pokémon Ruby / Sapphire’da ileri seviyeye gitmek için zorlu bölümleri geçmek zorunda kalacaksınız, Pokémon Emerald’da hem Magma hem de Aqua’ya karşı olacaksınız ve hem efsanevi Groudon, Kyogre, hem de Pokémon Rayquaza’yı yakalamak için fırsatınız olacak. Tabii ki, bununla, oyuncunun yolculuğu daha uzun, daha iç içe ve daha zor olacak.

Battle Tower moduna sahip Pokémon Crystal gibi, Pokémon Emerald da özel bir savaş alanına sahiptir. Burada oyuncular 7 farklı koçla 7 farklı ortamda savaşmak zorunda kalacaklar. Bu, Savaş Cephesini fethetmek hiçte kolay değil.

Daha kesin olmak gerekirse, Pokemon Emerald, gerçek zamanlı olmanın yanı sıra ortaya çıkan tüm Pokemon’ların bir koleksiyonunu uygularken, Ruby ve Saphire’nın sentetik bir versiyonudur. “Dört Büyük  Kral” ı yendikten sonra bile Elit Dört, oyun yeni Pokemon ve ateşli savaşlarla yeni bir ada açacak! Ayrıca, yukarıdaki efsanevi Pokemon 3 ve istihbarat gerektiren Pokemon  Regi, Regirock, Registeel gibi onlarla karşılaşabileceği birçok gizli Pokemon var.

Mükemmel dizaynı ve sonsuz zevkli oyun süreciyle Pokemon Emerald – Gameboy Advance (GBA) Rom Full Apk‘sini sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yaz