Sitemizde
7
kategori,
94
dosya ve
0
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

BlueStack 4 Full Apk İndir

Kullanım : Programı cihazınıza indirip kurun.
Dil :
Dosya Boyutu : 404 MB
Üretici : BlueStacks
Güncelleme : 10 ay önce
İşletim Sistemi : PC
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Bu aslında BlueStacks 3’ün en güncel sürümüdür. Oyun oynarken performansınız büyük ölçüde artacaktır. Yeni sürümdeki değişikliklerin neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Daha az RAM harcar ve donanım gereksinimlerini azaltır

Bu Android emülatöründe her oyuncunun istediği en önemli şey. BlueStacks 4’ün önceki sürüme kıyasla üstün performansı, oyuncuların oyun oynamasını ve oyundaki gecikmeyi en aza indirmesini sağlar. Veriler, BlueStacks 3’ten 8 kat, Samsung Galaxy S9 + dan 6 kat daha hızlı çalıştığını gösteriyor. Daha hızlı ve daha az kaynak tüketir . Donanım gereksinimleri düşüktür ve eski bilgisayarlarda dahi kullanabilirsiniz.

PC’nizde veya dizüstü bilgisayarınızda Android uygulamaları veya oyunları kullanmak istiyorsanız, BlueStacks 4 sizin için mükemmel bir seçimdir.

Optimize ve kullanıcı dostu arayüz

Bi önceki sürümden 4. sürüme geçtiğinizde farkedeceğiniz ilk şey arayüzdür. Rıhtım çubuğunun altında, Center App, BlueStacks World, Google Play, Yardım Merkezi ve Örnek Yöneticisi gibi beş temel uygulamanın görünümü ekranınızın sol üst köşesinde kompakt bir şekilde tasarlanmış ve kullanıcılar için zarafet ve rahatlık getirmiştir.

Uygulamanın arayüzü artık ana ekranda uygulamanın logo boyutu azaltıldığı için daha fazla alana sahip. Ayrıca BlueStacks 3 gibi kendi kendine arayüz değişikliği yapmıyor.

Siz de androide dair her şeyi bilgisayarınızda kullanmak isterseniz BlueStacks 4 Full Apk‘sini sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yaz