Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

TubeMate Full Apk İndir

Kullanım : Programı cihazınıza indirip kurun.
Dil :
Dosya Boyutu : 8 MB
Üretici : Devian Studio
Güncelleme : 7 ay önce
İşletim Sistemi : Android, iOS
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Telefonunuza video indirmenin birçok yolu vardır. VidMate çeşitli kaynaklardan gelen bir çevrimiçi video indirme aracı ama TubeMate Youtube kullanıcıları için özel bir video indirme aracıdır. Temel olarak, TubeMate mobil cihazlar için  Youtube’dan basit ve  tamamen ücretsiz videoları indirmeye yarayan bir araçtır. Uygulama, kullanıcıların birçok farklı format ve çözünürlükte video indirmelerini desteklemekte, videoları MP3 formatına dönüştürme, bitmemiş indirme işlemini geri yükleme gibi birçok avantaja sahiptir.

Şu anda, kullanıcıların video indirme ve videoları çevrimdışı izleme istekleri artıyor. Herkesin telefonunda youtube’tan video indirme alışkanlığı artıyor, böylece herkes  istediği zaman, istediği yerde çevrimdışı olarak videoları izleyebiliyor. Wifi’si  olmayan yerlere sık sık giderseniz, bu harika bir çözümdür.

TubeMate ile Youtube’dan herhangi bir video indirebilir ve ardından internetsiz kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ağ bağlantısını kaybetme konusunda endişelenmeyin, düşük iletim hızından veya video indirirken kesintiden korkmayın. TubeMate birçok cihaz ile uyumludur. Uygulama, Samsung, HTC, Oppo, Xiaomi, iPhone, iPad gibi çoğu akıllı telefonu ve tableti destekliyor…

Tubemate’in bazı özellikleri:

  • Youtube’dan videoları indirin hızlı, basit ve tamamen ücretsiz
  • Aynı anda birden fazla video indirebilir
  • Kullanıcıların kaliteyi ve çözünürlüğü özelleştirmelerini sağlar
  • Videolar  paylaşılabilir
  • Yarıda kalan yüklemeyi devam ettir

 

  • Siz de TubeMate Full Apk‘sini sitemizden ücretsiz indirebilir ve sınırsız müziğin zevkine varabilirsiniz.

Yorum Yaz