Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Marvel Future Fight Full Apk İndir

Kullanım : Oyunu indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 81 MB
Üretici : Netmarble
Güncelleme : 7 ay önce
İşletim Sistemi : Android
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Bu oyun mobilin en aksiyonlu süper kahraman oyunlarından biridir. Netmarble Games tarafından piyasaya sürülen oyun şu anda hem iOS hem de Android işletim sistemlerini destekliyor ve oyuncuların ücretsiz olarak indirip kullanmasına izin veriyor.

Marvel Future Fight, süper kahraman dünyasında şiddetli dövüşü yeniden yaratıyor ve hikayenin ardından gelen içerikle sizi kesinlikle zorlayacak. Süper kahramanlar, özellikle Marvel  hayranı iseniz, o zaman bu oyunu oynamamak için hiçbir neden yok.

PLOT

Marvel Future Fight, kahramanlar ve kötü adamlar arasındaki savaş hala  devam ediyor. Bir gün, gelecekten gelen yönetmen Nick H. Fury, süper kahramanlara, kötü insanların gezegenin tüm enerjisini alarak Dünya’yı nasıl yok etmek istedikleri hakkında bilgi verir. Şimdi, süper kahramanlar diğer süper kahramanları bulmalı, gezegeni fethetmek ve komployu durdurmak için güçlerini bir araya getirmeli. Bu hayati görevde başarılı olmalarına yardımcı olabilecek misiniz?

GAMEPLAY

Marvel Future Fight, tanıdık bir rol yapma tarzına sahiptir ve serbestçe hareket etmenize izin verir. Senin görevin üç kişilik bir süper kahraman grubunu bir araya getirmek, canavarı ya da en korkunç kötülükleri yok etmek için savaşa katılmak. DC Unchained’da ayrıca üç karakteriniz var, ancak yalnızca bir ana karakteriniz var ve diğer iki karakter destek için otomatik olarak savaşacak. Bunun yerine, Marvel Future Fight’ı özel yapan şey, karakterinizi geri almanızdır, böylece sahip olduğunuz tüm karakterleri kontrol edebilirsiniz.

Marvel Future Fight sizi Marvel evrenindeki en korkunç savaşa götürecek. Bu oyunda, düşmanı ezmek, Demir Adam ile hepsini vurmak veya Kaptan Amerika’nın kalkanı ile düşmanları vurmak için Thor’un çekici kullanın.

Siz de Marvel Future Fight  Full Apk‘sini indirmek ve bu oyunun zevkinden mahrum kalmamak isterseniz sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yaz