Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
20
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Homescapes 2 Full Apk İndir

Kullanım : Oyunu indirdikten sonra direkt kurup kullanabilirsiniz.
Dil :
Dosya Boyutu : 109.5 MB
Üretici : Playrix Games
Güncelleme : 5 ay önce
İşletim Sistemi : Android
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Playrix Games, “Match-3” kategorisinde bilinen bir puzzle oyunu yayıncısıdır. Township ve Gardenscapes’in başarısından sonra , Playrix Games, Homescapes (Sınırsız Yıldızlar) adlı yeni oyunuyla geri döndü . Tuğla ve harç ooyunları aynı oyun için çok fazla ve sıkıcıdır, ancak Homescapes, diğer oyunların yapmadıklarını yapar ve insanların her zaman bir sonraki olayda neler olacağını merak etmelerini sağlar. Android ve iOS dahil olmak üzere destek sürümleri ile Homescapes son zamanlarda büyük bir ilgi odağı oldu.

Eğer Gardenscapes oynadıysanız, Homescapes’e benzer. Sadece küçük farklar vardır. İster yeni, isterse hiç Gardenscapes oynamadıysanız, o zaman aşağıdaki bilgiler sizin için biraz yararlı olacaktır.

HİKAYE ÇOCUKLUĞA DAYANIYOR

Bazen herkes gibi biz de çocukluğumuza geri dönme hayallerinde oluruz. Ve Austin de öyle. Austin bir uşak ve birçok farklı evde yaşadı, ancak ailesiyle birlikte yaşadığı tek ev onun her zaman özlemindeydi. Austin’in çocukluğundaki ev ona birçok anı bıraktı ve uzun yıllar sonra evine dönmeye karar verdi.

Uzun bir zaman sonra tekrar eski evine dönen Austin yıpranmış evini görünce şşaşkınlığa uğradı. Ebeveynlerinin artık orada olmadığını ve her şeyin eskidiğüini hatırlayarak: Halı uzun süre kullanılmamış, oda tozlu, sandalye yıpranmış, merdivenler kırılmış… Ve biz de Austin’in ailesini tekrar bu evde ağırlamasını istediğimiz için evi temizlemeye karar verdik.

İYİ TASARIM

Tasarım açısından, Homescape sevimli, hareketli grafiklere sahip 3D bir motora dayanıyor. Oyun tüm oyuncular için uygundur, özellikle kızlar ve boş zamanları olanlar. Homescapes Full Apk’sini sitemizden indirin ve Austin’in çocukluğundaki evine tekrar ulaşmasına yardımcı olun.

 

Yorum Yaz