Sitemizde
7
kategori,
80
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Pure APK İndir

Kullanım :
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici :
Güncelleme : 9 ay önce
İşletim Sistemi :
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Android telefonunuzda, sistematik kısıtlamalar veya başka nedenlerle yüklenemeyen uygulamaları indirmek için Pure Apk İndir kullanışlı bir uygulamadır.
Kullanıcı Dostu ve Uygun
Pure Apk İndir, görünüm ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda ele alınması ve basitleştirilmesi oldukça kolaydır. Bu, uygulamayı kendi potansiyelinde kullanmak için teknik veya bilgisayar meraklısı olmanız gerekmediği anlamına gelir. Bir Android cihazının nasıl ele alınacağına dair temel bilgi, Pure Apk İndir için yeterli bir bilgidir. Birincil pencere, XAPK veya APK formatındaki dosyayı tarayıcısından ve ardından dosyayı sisteminizden yüklemenize olanak sağlar. Aynı zamanda, dosyanızı uygulamanızın yüzeyine sürükleyip bırakabilirsiniz. Genellikle, Android cihazınızda güvenlik sorunları yaşanabileceğinden dolayı, bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmeniz önerilmeyebilir. Ancak, bu tür güvenilirlik endişeleri, Pure uygulaması ile birlikte olmamalıdır.

pure apk

Tüm Android Cihazları Destekler
APKPure uygulaması, HTC, Samsung, Motorola,Huawei, Lenovo, LG ve Micromax gibi benzer markaların Android sistemini içeren tüm Android telefonlara ve tabletlere yüklenme desteğini sunar. Destek, Android 2.3 ve sonraki sürümlerden başlayarak kullanılabilir. Uygulama ek olarak Windows 8.1, 8, XP ve 7 (32/64-bit) dahil olmak üzere Windows ile çok uyumlu çalışır. APK’yı sitemiz üzerinden Pure Apk İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. İndirme seçeneği hem Android hem de Windows için kullanılabilir. Tek bir tıklamayla, OBB varlık dosyalarını ve apk paketini Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Yorum Yaz