Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
20
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

KingoRoot nedir

Android cihazınızı kullanma şeklinizi değiştirir. Apk İndir özelliği ile Android’in fabrika ayarlarının sunduğu sınırlı bir performans ve işletim sistemini daha da fazla yoran bir sürü gereksiz programdan kurtarır. ROOT, telefonunuzu istediğiniz gibi kullanmanızı ve pil ömründen tasarruf etmenizi sağlar ve bu şekilde telefonunuzun performansını artırır.
Rooting Nedir?
Tüm Android aygıtları Linux çekirdeğini kullanarak çalışır. Telefonlar mağazalara gönderildiğinde, hangi özelliklerin erişilebilir olduğu ile birlikte yüklenebilecek ve kaldırılabilen yazılımlar üzerinde bir sınır vardır. Bir cihazın sahibi sistem yöneticisi değildir. Sonuçta işletim sisteminin parametrelerini belirleyen üreticidir. KingoRoot Apk İndir, sahibine telefon üzerinden tam kontrol sağlamak ve yazılım sistemlerine tam erişim sağlamak için eksik Linux yazılımı yükler. Bu şekilde yüksek başarı oranına ve minimum riske sahip bir sistemdir. Bir kez kurulduktan sonra, cihaz sahipleri cihazlarının üzerinde tam kontrole sahip olup, istedikleri yazılımı kurup silme ve hatta tüm işletim sistemini değiştirebilirler. Apk İndir sistemi ile bir PC üzerinden kurulabilir, ancak Android sürümünü Android ile de doğrudan telefona yükleyebilirsiniz.
Telefon Performansını Hızlandırır
Android cihazlarda kullanılmayan dosyaları temizlemek KingoRoot’u kullanmak için yeterince iyi bir sebeptir. Bunları silebilmek, performansı hızlandıracak ve yazılıma daha fazla erişim sağlayacaktır. Alternatifler arıyorsanız, Super Root Android veya Root Android araçlarını da denemek isteyebilirsiniz. Lütfen bu işlemin cihazınıza riske sokabileceğini unutmayın, bu yüzden kullanırken dikkat etmekte fayda var.

Yorum Yaz