Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
20
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Gerilim Filmleri İzle

Gerilim Filmleri İzle film izleme platformlarında en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Biraz içiniz ürpersin istiyor iseniz gerilim filmleri ilk seçeneklerinizden olmalıdır. Korku filmleri gibi gerçekte var olmayan cisimlerden bahsetmeyen gerilim filmleri daha gerçekçi konuları senaryolaştırarak beyaz perdeye aktarmaktadır. Filmlerin kısa fragmanlarını izleyerek sizin beğeninize hitap eden filmi seçerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz.
Gerilim türünde filmler oldukça fazla vizyona girmektedir. Yerli, yabancı, yeni veya eski yapımları bu sitelerde bulabilirsiniz. Gerilim filmlerinde son dönemde vizyonda olan ‘2:22’ filmi hava trafiğini kontrol eden bir memurun günün birinde saat 2:22’yi gösterdiğinde bir ışık huzmesi yüzünden geçici kör olduğundan neredeyse uçakların birbirine çarpmasına neden olduğunu ve bu durumun ilerleyen günlerde de tekrarlanması nedeniyle yaşadığı sıkıntıları anlatan bir filmdir. Yapımcılığını Fatih Akın’ın yaptığı ‘Paramparça’ filmi Almanya’da yaşayan Katja’nın Türk olan eşinin ve oğlunun patlamada hayatını kaybetmesinin ardından yaşadığı zor zamanları konu alan film oldukça etkili yapımlar arasında yerini almaktadır. Bu filmleri izlerken gözleriniz dolacak ve anlatılan hikâyenin her anında ne olacağını düşünürken gerilimi doruklarda hissedeceksiniz.
Gerilim Filmleri İzle seçeneği ile burada yer veremeyeceğimiz kadar çok seçenek sizin için film izleme sitelerinde hazır beklemektedir. Beğendiğiniz filmi seçerek kolayca izlemeniz mümkündür. Ayrıca filmlerin kısa fragmanlarına da göz gezdirerek yapım hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ödüllü birçok film arasından beğeninize uygun olanı tercih ederek keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Yorum Yaz