Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
20
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Paykwik İle Alışveriş Güvenilir Midir?

PaykwikEn güvenilir sanal karttır. Yurt dışı alışverişlerinde en çok kullanılan sanal kart olma özelliğini taşır. Astropay, Paykwik sanal kartları arasında en çok geniş alana sahip en kullanışlı karttır. Alım sırasında kişisel bilgiler kullanılmadığı için güvenilirdir.
Müşterilerimizle online hizmet ve telefon aracılığı ile her an iletişim kuruyoruz. Satın alım işlemi ve para bozum işlemleri sırasında yanınızda yer alıp size destek sağlıyoruz. Resmi Paykwik bayisi olarak alım işlemlerinizi bizden gerçekleştirebilirsiniz. Sizde Paykwik ile yurtdışı alışverişlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılmayan Paykwik Bakiyesi Ne Yapılır?

Alışveriş sonrası kullanmadığınız Paykwik bakiyenizi bozdurup hesabınıza yükleyebilirsiniz. Böylece para kaybınız olmaz. Sadece düşük bir komisyon ödersiniz. Bozulan para o günün kur fiyatı dikkate alınarak hesaplanır. Eğer döviz kurları takip edilerek bozum işlemi yapıldıysa kâr yapabilirsiniz.

Paykwik Bozum Nasıl Yapılır?

Paykwik online alışverişlerde kullanılmak üzere Euro kuruna göre satın alınan, limitleri Euro olarak tanımlı ön ödemeli bir sanal kart türüdür. Tek kullanımlık bir yapıya sahip olması ve online alışverişlerde kullanılması kullanıcılar için kimi zaman satın alınan Paykwik Kartların değerlendirilmediği durumlarda ellerinde kalma ihtimalini ortaya çıkarmaktadır. Paykwik Kart bu gibi durumlarda Paykwik bozum denilen bir işlem ile kullanmadığınız Paykwik Kartları değerlendirmeniz için size bir şans tanır. Bu işlem, Paykwik içerisinde tanımlı limiti nakit olarak hesabınıza havale edilmesi opsiyonunu size sunar. Böylelikle Paykwik Kartınızı alışverişte kullanmayacak olsanız bile o günkü Euro kuru değerinden tanımlı limitinizi banka hesabınızdan nakit olarak kullanabilirsiniz.Yorum Yaz