Sitemizde
7
kategori,
80
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Pool Live Tour Apk

Kullanım :
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici :
Güncelleme : 12 ay önce
İşletim Sistemi :
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Pool Live Tour Apk son derece indirmesi fazla bir oyun, bu nedenle apk sıkca aratılmakda. izler de sizin için detylı olarak oyunu anlatmak istedik. Pool Live Tour Apk oyun için yazımıza göz atınız .

Bilardo hemen hemen her insanın en az bir kere hayatına giriş yapan ve oynamanın son derece zevkli olduğu oyunların başında gelmektedir. Nitekim bu oyunun içerisinde yer alan farklı temaslar ve bölümler de insanların rekabet sınırlarını zorlayacak cinsten olarak söylenebilir. Pool Live Tour oyunu da adından anlaşılacağı gibi tamamen bilardo oyunun serüvenini anlatan bir yapı içerisinde kendinizi bulmanızı mümkün kılacaktır. Farklı oyun modlarının Pool Live Tour bünyesinde olduğunu ve dilediğiniz noktayı kendinize başlangıç olarak seçebileceğinizin bilgisini de bu noktada vermiş olalım. Zira bazı insanlar 3 top bilardoya daha yatkın olurken bazıları ise klasik bilardo oyunundan zevk alma noktasında bulunabilirler. Dünyanın hemen hemen her bölgesinden oyuncular ile karşılaşabileceğiniz bir sürecin de ilk adımını bu şekilde atmış oluyorsunuz.

Oyunun yen iversiyonları ve yeni bölümleri de açılmaya başladıkça kendinizi geliştirmeniz de bir o kadar hızlı olabiliyor. Tabi ki yeteneklerinizi sınırlandırma noktasında belirli stratejik planlamalar yapmanız ve bu planlarınızı doğru oyuncular ile karşılaşırken uygulamanız da oldukça kritik olacaktır. Nitekim oyunun içerisinde sizlere sunulmuş olan belirli ödüller de karakterinizi geliştirme noktasında kilit rol oynayacaktır. Pool Live Tour oyunu ile beraber 14 farklı seviyenin anahtarını bulmak da tamamen sizin başarınız ile doğru orantılı bir şekilde olacaktır. Bu bölümleri açmaya başladıkça tabi ki oyunun zorluk seviyesi de artan bir noktada bulunacaktır.

Yorum Yaz