Sitemizde
7
kategori,
85
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Clash Of Clans Full Apk

Kullanım :
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici :
Güncelleme : 2 sene önce
İşletim Sistemi :
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Eskilerden gelen ama eskimeyen bir oyun! Evet eskilerden gelen diyoruz çünkü hem bu oyun hem de bu oyunun tarzınız düşündüğümüzde tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Travian, klanlar gibi online pc oyunlarından sonra mobil platformlar için geliştirilerek dizayn edilmiş olan Clash of Clans full apk oyunu ile karşınızdayız. Bu oyun hem geleneğinizi devam ettirecek nitelikte özelliklere sahip hem de yeni getirmiş olduğu özellikler ile yeni bir çığır açmış bir oyundur.

clash of clans, clash of clans oyna, clash of clans kurulum, clash of clans apk, clash of clans apk indir

Oyunun içeriğinden kısaca bahsedecek olursak: sizin yönetiminize verilen köyü geliştirerek metropol yapma ve diğer yerleri fethetme imkanı sizin ellerinizde. Evet yanlış duymadınız arkadaşlar size verilen köyü güzel bir yönetimle geliştirebilir ve güvenilir bir hale getirip belirli bir seviyeye geldikten sonra askerlerinizle birlikte yeni yerler fethetmeye çıkabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla veya oyun içerisinde tanıştığınız kişiler ile klan kurabilir ve diğer klanla ile de mücadele edebilirsiniz. Clash of Clans full apk oyununun özellikle en dikkat çeken yönü sürekli olarak kendisini yeniliyor olmasıdır. Çok eski bir oyun olmasına rağmen güncelliğini ve yeniliğini halen korumayı başararak dünya çapında milyonlarca kişinin oynamasını sağlamaktadır.

Oyunu bu denli çekici yapan bir diğer özellik de kalitesinin çok üst düzey olmasıdır. Kalitesi gerçekten kusursuz ve hiçbir masraftan kaçınılmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Renkler oldukça canlı ve grafikler oldukça akıcıdır. Ayrıca eklenen ses efektleri ve hızlı işlem görme özelliği sayesinde size oyun keyfini en üst düzeyde yaşatacak şekilde en küçük ayrıntılar bile düşünülmüştür. Siz de milyonlarca kişinin oynadığı bu oyunu indirerek hemen serüvene dahil olmalısınız.

Oyun kurulum ve Oynanışı Videolu Anlatım

Clash Of Clans Apk indir : https://indirabi.com/clash-of-clans-apk-indir/

Yorum Yaz