Sitemizde
7
kategori,
80
dosya ve
6
yorum bulunmaktadır.

Apk indir | Full apk indir

Clash Of Clans Full Apk

Kullanım :
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici :
Güncelleme : 1 sene önce
İşletim Sistemi :
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Mobil oyun dünyasında en çok tercih edilen strateji oyunlarından olan Clash Of Clans oyunu, ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bir oyundur. Oyuna başladığınızda size verilen köyü her yönden geliştirerek oyunu oynuyorsunuz. Gerek saldırı gerekse de hücum yönünden silahlarınızı, binalarınızı ve askerlerini geliştirerek rakip köylere saldırarak oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunu ücretsiz olarak clash of clans full apk seçeneği ile internet sitemizden güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Android ve iOS marketlerden de ücretsiz olarak indirilebilen oyun, oyun içi satın alma opsiyonunu oyunculara sunmaktadır. Mevcut oyun karakterlerinden farklı özelliklere sahip oyun karakterlerini ücretli olarak satın alarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlamanız mümkün olmaktadır.


Clash Of Clans Oyununu Nasıl Oynarım?

Clash of Clans oyununu tablet ya da cep telefonlarınızdan online olarak oynayabilirsiniz. Clash of clans full apk uygulaması yaklaşık olarak 100 MB yer kaplayan bir uygulamadır. Oyunu oynamak için internet bağlantısı 21gerekmektedir. Oyunun bir güzel yanı da, mobil bağlantı ile oynamalarda internet kapasitenizden çok fazla tüketmemesidir. Oyun, eş zamanlı olarak rakiplere karşı oynanmaktadır. Oyun başladığında oyunculara verilen köyler, oyuncular tarafından geliştirilmekte ve seviyeleri yükseltilmektedir. Savunma ve saldırı güçlerini geliştiren oyuncular, birbirlerinin köylerine saldırı taktikleri düzenleyerek birbirleriyle savaşıyor ve kazandıkça kupa kazanıyor. Oldukça sade bir yapıda olan Clash of Clans, tüm strateji oyunu severlerin ilgisini çekmeyi başarmış bulunuyor.

Clash Of Clans Full Apk indirebileceğiniz adres : https://www.fullhileapkindir.com/clash-of-clans-apk-coc-server-yeni.html

Yorum Yaz